grawerowanie na kubkach

Temu tematowi poświęciliśmy osobną podstronę.

Grawerowanie na kubkach to znakomity pomysł na reklamowanie firmy. Używane są one codziennie. Reklama jest przez to widoczna cały czas, podczas picia porannej kawy czy herbaty, pozwala naszym klientom oswoić się z nazwą firmy. Pomaga utrwalić ją w pamięci, nie tylko przez codzienne obcowanie, ale również przez miłe skojarzenie – w końcu są prezentem, a wszyscy lubimy prezenty.

Na życzenie zaprojektujemy również kubki dla osób prywatnych – już od jednej sztuki –  które stanowić będą znakomity prezent z okazji urodzin, rocznic, świąt. Projektowane wyłącznie dla danej osoby pomogą nam podkreślić wyjątkowość chwili.

Ceny zaprezentowane poniżej zawierają tzw. „przyrząd” czyli przystosowanie lasera na tryb obrotowy, stąd tak wysoka cena przy niskich nakładach.

Szacunkowy koszt grawerowania kubków to :

1 szt – 45 zł
10 szt. – 21 zł
20 szt – 18 zł
50 szt. – 15 zł netto

przy grafice około 7 cm kw. Cena zawiera koszt kubka.

Ceny netto. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i jest zaproszeniem do negocjacji, niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Ceny netto (nie zawierają podatku VAT)