grawerowanie długopisów i ołówków

Grawerowane długopisy czy kubki to znakomity gadżet reklamowy czy też sposób na elegancki prezent czy pamiątkę z wydarzeń okolicznościowych czy event`ów. W odróżnieniu od nadruków grawerowanie cechuje dużo większa trwałość czy wręcz "niezniszczalność". W ofercie posiadamy dużą gamę kolorystyczną długopisów. Niemniej na stanie dostępne "od ręki" są tylko wybrane kolory podstawowe: grafitowy, zielony, ciemna czerwień oraz niebieski. Długopisy są metalowe, przez co wytrzymałe. W razie zainteresowania innymi kolorami prosimy o kontakt.


Z uwagi na olbrzymią różnorodność wzorów i rodzajów długopisów przyjęliśmy najpopularniejsze obecnie na rynku polskim długopisy i jako takich używamy do grawerowania.
Dla Państwa wygody przyjęliśmy dwa obszary grawerowania 110 mm x 6 mm i 70 mm x 9 mm (przedstawione na zdjęciu powyżej).  Ceny zaprezentowane poniżej zawierają tzw. "przyrząd" czyli przystosowanie lasera na tryb obrotowy, stąd tak wysoka cena przy niskich nakładach.

Ceny grawerowania długopisów (wraz z długopisem):

1 szt - 30 zł (cena dotyczy kolorów podstawowych)

5 szt - 9,00 zł (cena dotyczy kolorów podstawowych)

10 szt - 5,00 zł (cena dotyczy kolorów podstawowych)

50 szt - 3,40 zł (cena dotyczy kolorów podstawowych)

przy zamówieniu innych kolorów niż podstawowe należy do partii 50 szt doliczyć 20 zł

 

Ceny grawerowania ołówków (wraz z ołówkiem):

1 szt - 30 zł

5 szt - 8,50 zł

10 szt - 4,50 zł

50 szt - 3,00 zł

Przy większych ilościach ceny są negocjowalne.

Ceny netto. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i jest zaproszeniem do negocjacji, niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Ceny netto (nie zawierają podatku VAT)